Past Managing Committee Members


10th August 1993
to
22nd August 1999

  • Mr. Rajaram Patil - President
  • Mr. Homi K. Lala - Vice President
  • Mr. K.B. Guruji - Gen. Secretary
  • Mr. Bachubhai Joshi - Treasurer
  • Mr. Rajendra S. Narula - Jt. Sec
  • Mr. Atul Mohile - Member
  • Mr. Sudhakar Mahajan - Member

23rd August 1999
to
13th August 2004

  • Mr. Rajaram Patil - President
  • Mr. Homi K. Lala - Vice President
  • Mr. K.B. Guruji - Gen. Secretary
  • Mr. Bachubhai Joshi - Treasurer
  • Mr. Rajendra S. Narula - Jt. Sec
  • Mr. Atul Mohile - Member
  • Mr. Sudhakar Mahajan - Member

14th August 2004
to
31st October 2009

  • Mr. K.B. Guruji - President
  • Mr. Chaturbhuj Choudhari - V.P
  • Mr. Abhijeet Patil - Gen. Secretary
  • Mr. Bachubhai Joshi - Treasurer
  • Mr. Rajendra S. Narula - Jt. Sec
  • Mr. Atul Mohile - Member
  • Mr. Sudhakar Mahajan - Member

01st November 2009
to
23rd September 2014

  • Mr. Atul Mohile - President
  • Mr. Abhijeet Patil - Vice President
  • Mr. Prabhu Joshi - Gen. Secretary
  • Mr. Nitin Mahulkar - Treasurer
  • Mr. Chiman Mota - Jt. Secretary
  • Mr. Shrikant Jog - Member
  • Mr. Sudhir Patil - Member

24th September 2014
to
23rd September 2019

  • Mr. Sudhir Patil - President
  • Mr. Prabhu Joshi - Vice President
  • Mr. Atul Mohile - Gen. Secretary
  • Mr. Ramesh Patani - Treasurer
  • Mr. Chiman Mota - Jt. Secretary
  • Mr. Chetan Dunakhe - Member
  • Mr. B.R. Joshi - Member

© Copyright 2020 Maharashtra Tour Organisers Association. All Rights Reserved.